Агрикурс для кропіння

Агрокурс для кропіння

Агрикурс для кропіння виконує паралельне водіння, що контролює точність виконання проходів трактора з оприскувачем. Агронавігатор для паралельного водіння Агрикурс організовує для тракториста точні ділянки, які він повинен обробити. Використовуючи його Ви можете знизити витрату палива, хімії під час обприскування, гербіцидів, інсектицидів і добрив. Іншим словом, Ви економите ваші гроші, виробляючи якісну обприскування вашого поля.

Агрикурс для кропіння схема процесів
Агрокурс для кропіння

За допомогою навігатора Агрикурс для кропіння можливо здійснити набагато якіснішу обробку поля. Виключаються пропуски і накладення сусідніх проходів. Використовуйте передові технології, адже супутникові сигнали вже давно доступні для аграріїв. Курсоуказателя нашого агронавігатора забезпечують можливість виконання паралельного водіння обприскувача, криволінійне водіння і замірювання площі поля. Агрикурс корейська агронавігація, що допомагає українському аграрію з 2010 року.

Агрокурс для кропіння

Паралельне водіння та переваги Агронавігатора Агрикурс

  1. Во час роботи механізатор рухається як паралельне водіння траекторії заданої приладом
  2. Система працює на безкоштовних сигналах, одержуваних від супутників.
  3. Візуалізація на дисплеї дозволяє відрізняти оброблену частину поля від необробленої.
  4. Робота системи здійснюється від електрична системи трактора 12 вольт.
  5. В кінці робочої зміни механізатор може зберегти дані по обробці поля і продовжити його від точки де була зафіксована пауза або технологічна зупинка (заправка-дозаправка).
  6. Польовий навігатор дозволяє зберігати в пам’яті велику кількість полів з їх картами і докладним описом.