Агронавігатор для обприскування

Навігація для трактора

Для підвищення точності роботи механізатора потрібен агронавігатор для обприскування-розумна навігація для трактора. Отримавши агронавігатор він почне точне кропіння, внесееня речовини або розкидання добрива. Назараз це електронне обладнання, що полегшує роботу в умовах поганої видимості. Також тракторний навігатор дозволяє Вам економити власні кошти. Залишиться в минулому перенасичення хімією, аюо ж навпаки некроплені ділянки. Тепер супутникові сигнали змусять тракториста виконувати роботи оприскувача набагато якісніше.

Агрікурс навігація для вашого трактора

Корейська навігація для трактора Агрікурс AVEGA зручно та легко керує процесом, завдяки підказкам, які отримує механізатор в реальному часі. Агронавігатор для обприскування працює досить точно із широкозахватним причепним обладнанням.

Навігацітор на обприскування Агрікурс

Точність навігації, що має агронавігатор для обприскування Агрікурс

Агрікурс давно відомий на території України, з 2010 року більше ніж 3800 приладів в роботі. А це означає, що стільки користувачів почали
точно оброблювати свої поля. Потужний приймач Агрікурс отримує супутниковий сигнал і миттєво визначає місцезнаходження обприскувача. Програма, на якій працює навігатор на обприскування, читає супутникові сигнали. Після цього прилад в масштабі виводить графіку робочого процесу на екран. За механізатором залишається єдине-керувати згідно курсовказників агронавігатора.

Навіщо саме корейська навігація?

Багато брендів агронавігації існує на ринку. Багато американських чи європейських. Корейська агронавігація представлена в Україні навігаторами Агрікурс, АВЕГА та Агрістар. Азіатські розробники досить точно вловили цю тенденцію. І вивели на ринок прилад, що по точності не відступає від Trimble та Leica. Корейський навігатор точно виконує усі функції, що очікує від нього користувач техніки. Паралельність процесу обприскування з широким агрегатом, криволінійні проходи, замірювання площи поля, збереження інформації в пам’яті. Точний приймач отримує сигнали від супутників системи GPS USA. А як опція супутників ГЛОНАСС Росія та Galileo EU. Так якому приладу віддати перевагу? Кожний клієнт бажає користуватися професійним обладнанням. А навігатор для обприскування Агрікурс та АВЕГА з 2010 року знають досить багато українців. Із практики користувачів, що дбайливо відносилися до електроніки, користуються приладами  Агрікурс понад 10 років. Агронавігатор для обприскування Агрікурс має екран має із захистом від пилу, а процесор у нього надійний та довговічний. Південнокорейські флагмани навігаційних технологій мають право на існування і впровадження в роботу. Тому що підтвердили свою надійність в експлуатації на полях країни. З 2010 року Бердянський Завод Жаток представляє цей навігатор Агрікурс, що значно полегшив процес обробки поля багатьма господарям в Україні.

 Сучасна агронавігація це саме Агрікурс

Точний GNSS приймач, що має агронавігатор для обприскувача забезпечує точність виконання робіт по обприскуванню, кропінню та внесенню в грунт хімічної речовини 10-30 см.

польові роботи агронавігатора

як за рахунок Агрікурс точно оброблювати поле

Агронавигатор для обприскування Агрікурс в роботі під час боронування

Навігація для трактора в нічному полі

Програмне забезпечення Агрікурс дозволяє механізатору працювати вночі без простою техніки.

Правильність виконання сусідніх проходів при кропінні зі штангою обприскувача без накладення один на одного. Так зникають пропуски необроблених ділянок. А Ви отримуєте головний ефект від навігатора на обприскування Агрікурс під час проведення ціх робіт. Саме підказки системи дозволяють механізатору робити майже ідеальні проходи агрегату.

 комплектність Агрікурс

 

Навігація в реальному часі

 

Навігація для трактора Агрікурс сучасна система паралельного водіння. Має великий кольоровий дісплей, точний приймач супутникових сигналів. А головне якісне програмне забезпечення із миттєвим точним визначенням позіціонування на карті поля. В комплекті йде потужна антена із магнитним кріпленням до Вашого трактору.
Завдяки програмі агронавігатор Агрікурс виконує миттєве визначення місцеположення на полі. Тому що картинка, яку бачить механізатор на екрані графічний технологічний  процес. Це візуалізована робота, яку механізатор виконує в реальному часі. Відхилення під час розкачування кабіни трактора на нерівностях поля враховуються. А завдяки кореляції фільтрів системи оброблюються та мінімізують похибку до 10-30 см.

Точність, що має агронавігація корейського флагмана

 

Користувачі, що придбали Агрікурс мають постійну технологічну підтримку

Тому що Агронавігатор для трактора сприяє більш ефективній роботі без затримок та простоїв сільгосптехніки. 80% користувачів Агрікурса працюють з навігатором в комплекті з маленькою антеною. Потому что програмне забезпечення досить точно виконує своє технологічне завдання. Велика підсилена антена, хоч і дорожче, але ж має потужний сучасний приймач сигналів від супутників. За 10 років агронавигатор для опрыскивателя Агрікурс СМ 7590 полегшив та спростив проведення ціх робіт господарям та механізаторам України.

Досягнення цієї агронавігації

Більше ніж 3800 одиниць техніки, що укомплектовані нашим приладом. Проведення налаштування в польових умовах з 2010 року. Нам є чим пишатися. Тому економьте разом із Агрікурсом та досягайте точних результатів! Довіряйте лише професіоналам!

Агронавигатор для опрыскивателя

Agrokurs Agro navigator, gps for agriculture,