Паралельне водіння з агронавігатором

Паралельне водіння з агронавігатором

Паралельне водіння з агронавігатором, купити агронавігатор, ціна курсоуказателя, продаж системи паралельного водінняПаралельне водіння й агронавігатор, що контролює точність виконання проходів трактора з оприскувачем. Представляємо Вашій увазі Агронавігатор для паралельного водіння АВЕГА-Агрістар. Використовуючи його Ви можете знизити витрату палива, хімії під час обприскування, гербіцидів, інсектицидів і добрив. Іншим словом, Ви економите ваші гроші, виробляючи якісну обприскування вашого поля.

Паралельне водіння й агронавігатор
Паралельне водіння з агронавігатором, купити агронавігатор, ціна курсоуказателя, продаж системи паралельного водіння

За допомогою польового навігатора які встановлюються в вашому тракторі або обприскувачі ви здійснюєте точну обробку. Виключаються пропуски і накладення сусідніх проходів. Використовуйте передові технології, адже супутникові сигнали вже давно доступні для аграріїв. Курсоуказателя нашого агронавігатора забезпечують можливість виконання паралельного водіння обприскувача, криволінійне водіння і замірювання площі поля

Паралельне водіння й агронавігатор
Паралельне водіння й агронавігатор, купити агронавігатор, ціна курсоуказателя, продаж системи паралельного водіння

Простий і зручний інтерфейс забезпечує якісну безперебійну роботу в будь-яких умовах. Зрозумілий сенсорний дисплей дають користувачеві максимум інформації. У реальному часі прилад виконує візуалізацію обробки поля, зафарбовуючи оброблені шари іншим кольором. Також на дисплеї є індикатор кількості сателітів беруть участь в обробці інформації, швидкість руху, виконану дистанцію з моменту включення і кількість гектарів обробленої площі. Система паралельного водіння Avega Agristar допомагає механізаторові з високою точністю вести польові роботи і дозволяє максимально підвищити їх ефективність, знизити кількість посівного матеріалу і внесеного добрива. Відносна похибка системи Авега Агрістар не перевищує +/- 20 см в будь-який час доби. Значно спрощує керування трактором або комбайном в нічний час. Курсоуказатель тракторного навігатора обладнаний великим і яскравим сенсорним екраном з діагоналлю 18 сантиметрів і кутом огляду 170 °.

Паралельне водіння й агронавігатор

навигатор для кропіння робота
Для роботі на полі краще використовувати навигатор польовий.

Конкурентні переваги Агронавігатора Агрокурс, виробництва Південна Корея

  1. Під час роботи механізатор рухається по траєкторії заданої приладом
  2. Система працює на безкоштовних сигналах, які отримує напряму від супутників.
  3. Візуалізація на дисплеї дозволяє відрізняти оброблену частину поля від необробленої.
  4. Робота системи здійснюється від електрична системи трактора 12 вольт.
  5. В кінці робочої зміни механізатор може зберегти дані по обробці поля і продовжити його від точки де була зафіксована пауза або технологічна зупинка (заправка-дозаправка).
  6. Пристрій дозволяє зберігати в пам’яті велику кількість полів з їх картами і докладним описом.

Вартість Агронавігатора Агрокурс для паралельного водінняз малою антенною (9-12 супутників) 19500 грн, з підсиленною (GPS, GLONASS, GALILEO до 35 супутників)-26500 грн.

Вартість установки при умові виїзду 500 грн+ відрядження