Навігатор для кропіння

Агронавігатор для кропіння трактора Агрокурс

 Представляємо Вашій увазі навігатор для кропіння Агрокурс виробництва Корея. В Інтернеті багато відео обзорів цього приладу. В продажі він з 2010 року та з того часу більше ніж 2500 господарств користуються цім курсоуказателем. Використовуючи його Ви можете знизити витрату палива, хімії під час обприскування, гербіцидів, інсектицидів, КАС добрив. Іншим словом, ви економите Ваші гроші, виконуючи якісне кропіння всходів. За допомогою польового навігатора Агрокурс який встановлюються в вашому тракторі або обприскувачі ви здійснюєте точну обробку. Виключаються пропуски і накладення сусідніх проходів. Навігатор для трактора, завдяки супутникам, виконує точну візуалізацію якості обробки поля із зображенням оброблених ділянок та ступень перекриття сусідніх гонок, коли виконуєте кропіння сходів. Курсоуказателі нашого агронавігатора забезпечують можливість виконання паралельного водіння обприскувача, криволінійне водіння і замірювання площі поля. Тракторный навигатор Агрокурс може бути о двох варіантах з малою антеною 5 Гц та 10 Герц. Гарантована точність при проходах широкозахватного знаряддя 10-30 см.

Полевой навигатор для кропіння в день та вночі

навігатор для кропіння фото

Навігатор для кропіння трактора з обприскувачем при роботі на полі отримує сигнал від супутників які знаходяться в видимості приладу. До 10-12 з малою антенною, до 30 супутників з великою підсиленною антенною.

навигатор для кропіння робота
Для роботі на полі краще використовувати навигатор польовий.

agronavigator polevoy

полевой навигатор комплект

 

Простий і зручний інтерфейс, який має Агронавігатор на кропіння Агрокурс, забезпечує якісну безперебійну роботу в будь-яких погодних умовах. Зрозумілий сенсорний дисплей дають користувачеві максимум інформації про виконання проходів обприскувача чи іншого широкозахватного агрегату. У реальному часі прилад виконує візуалізацію обробки поля, зафарбовуючи оброблені шари іншим кольором. Також на дисплеї є індикатор кількості сателітів беруть участь в обробці інформації, швидкість руху, виконану дистанцію з моменту включення і кількість гектарів обробленої площі. Система навигатор для кропіння Агрокурс допомагає механізаторові з високою точністю виконувати польові роботи і дозволяє максимально підвищити їх ефективність, знизити кількість посівного матеріалу і внесеного добрива. Відносна похибка системи Авега Агрістар не перевищує +/- 20 см в будь-який час доби. Значно спрощує керування трактором або комбайном в нічний час. Курсоуказателя тракторного навігатора має великий і яскравий екран з діагоналлю 18 сантиметрів і кутом огляду 170 °.

Агронавигатор для трактора фото

Конкурентные преимущества Агронавигатора Авега Агрокурс

  1. Во время работы механизатор двигается по траектории заданной прибором.
  2. Система работает на бесплатных сигналах, получаемых от спутников.
  3. Визуализация на дисплее позволяет отличать обработанную часть поля от необработанной.
  4. Работа системы осуществляется от электрическая системы трактора 12 вольт.
  5. В конце рабочей смены механизатор может сохранить данные по обработке поля и продолжить его от точки где была зафиксирована пауза или технологическая остановка (заправка-дозаправка).
  6. Устройство позволяет сохранять в памяти большое количество полей с их картами и подробным описанием.

Кропіння з польовим навігатором

Наш партнер и эксклюзивный дилер на территории Запорожской, Днепропетровской, Херсонской и Одесской областей

Бердянский Завод Жаток