Тракторний навігатор

Тракторний навігатор курсоуказач паралельного водіння

До Вашої уваги Агрокурс Тракторний навігатор для виконання обприскування та внесення речовини. Коли Ви використовуєте Агрокурс, то одразу знижуєте витрату палива та концентрацію хімії під час обприскування. Тому що неможна перенасичити грунт з рослинами гербіцидами, інсектицидами або добривами. Тому що Ви економите гроші, із якісним контролем траекторії руху обприскування поля. Тракторний агронавігатор встановлюються в кабині трактору чи обприскувача. Так курсоуказач паралельного водіння знаходиться перед механізатором. А реальна картина, що на екрані, виключає перепуски й накладення сусідніх проходів. Використання збільшує якість обробки поля. А результат Вас задовольнить!

Професіоналами не народжуються, ними стають завдяки інструкціям, що надає механізаторові навігатор Агрокурс . То що курсоуказач паралельного водіння має тракторний агронавігатор Агрокурс та забезпечує контроль за точністю обприскування.  Коли Агрокурс візуалізує картину поля в реальному часі, то система гарантує виконання правильних гонів обприскувача, а також криволінійне водіння. При умові, що механізатор буде її викристовувати. Приємним бонусом є замірювання площі поля.

Тракторний навігатор Агронавигатор Агрокурс

Робота супутників під час кропіння

Тракторний навігатор для паралельного водіння працює від безкоштовного сигналу від супутників, що на небосхилі в полі видимості системи

агронавігатор Агрокурс

курсоуказач паралельного водіння Агрокурс

курсоуказач паралельного водіння

 

Простий та зручний інтерфейс, що має навігатор Агрокурс забеспечує якісну роботу в будь-яких умовах видимості. Тому що на екрані системи досить зрозуміло виконана картинка процесу. Агронавігатор дає механізатору максимум потрібної інформації. Система на екрані фарбує оброблені ділянки поля іншим кольором. Таким чином тракторний навігатор Агрокурс реалізовує для користувача точне землеробство. Він розбиває поле на ділянки, згідно ширини обприскувача чи іншого тракторного обладнання. А подальше водіння відбувається в межах ціх ділянок. Тому що ідеальна траекторія руху трактору буде саме в їхніх межах. Таким чином курсоуказач паралельного водіння допомогає робити точні проходи.

Тракторний навігатор Агрокурс при порушенні траекторії обов’язково відкорегує механізатора та поверне його на правильний курс. На екрані є індикатор кількості супутників на небосхилі. А також окрім цього, швидкість руху, та пройдена відстань від точки А. Є значення площі ділянки поля, що окропили у гектарах. Відносна похибка, з якою працює система не перевищує +/- 20 см. Виконувати обробку поля, завдяки Агрокурс можливо в який час доби. Це значно спрощує водіння трактору та прискорює виконання технологічних операцій. Зменьшується простой сільгосптехніки. Тракторний навігатор має великий та яскравий екран з диагоналлю 18 см та кутом огляду 170°. 

Тракторний навігатор Агрокурс

Тракторний агронавігатор Агрокурс конкурентні переваги

  1.  Курсоуказач паралельного водіння вказівками керує рух механізатора. Тракторний навігатор продаж для параллельного вождения, цена агронавигатора, курсоуказатель параллельного вождения, тракторный навигатор продажа, навигатор полевой
  2. Система працює на безкоштовних сигналах, що отримує від супутників.
  3. Визуализація на дисплеї дозволить відрізнити ділянки поля. Тому що колір обробленного поля не буде співпадати з рештою частиною .
  4. Робота системи від електричної мережі трактору 12 або 24 вольт.
  5. На прикінці робочої зміни механізатор зберігає інформацію по обрабці поля. Також є можливість продовжити її від точки паузи або технологічної зупинки (заправка-дозаправка).
  6. Агронавігатор Агрокурс зберігає в пам’яті велику кулькість полів.

навігатор Агрокурс